O firmie

Firma Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe MASA Sp. z o.o. od wielu lat działa na lubuskim rynku motoryzacyjnym, jesteśmy jedną z największych firm z branży motoryzacyjnej w województwie lubuskim, posiadamy cztery własne niezależne obiekty w Zielonej Górze i Krośnie Odrzańskim.

Działalność swoją rozpoczęła na początku lat 90-tych ubiegłego stulecia. Przez kilka lat byliśmy dealerem Daewoo – FSO, obecnie od 3 lat posiadamy autoryzację SUZUKI i od 15 lat autoryzację HONDY. Od pierwszych dni swego istnienia firma zajmuje się szeroko pojętą działalnością w zakresie usług motoryzacyjnych. Na terenie o łącznej powierzchni 10.000m² posiadamy nowoczesny salon sprzedaży, serwis mechaniczny, magazyn części zamiennych, okręgową stację kontroli pojazdów i znany z jakości usług serwis blacharsko-lakierniczy.

Oferujemy Państwu pełna gamę nowych samochodów produkowanych przez Suzuki Motor oraz samochody używane pochodzące głównie od Klientów naszego serwisu. Nasi doradcy pomogą Klientom przy wyborze i zakupie nowego samochodu Suzuki, służąc radą i pomocą. Zaprezentują pełną ofertę samochodów Suzuki, doradzą także w wyborze dodatkowego wyposażenia, formy finansowania zakupu samochodu i optymalnego ubezpieczenia.

Przy zakupie samochodu używanego, zapewnimy Klientom pełną gwarancję legalności jego pochodzenia oraz pełną i rzetelną informację na temat stanu technicznego i historii obsługi pojazdu. W naszym sklepie części zamiennych oferujemy naszym Klientom pełny zakres części zamiennych i akcesoriów do samochodów Suzuki . Profesjonalnie wyszkoleni doradcy serwisowi pomogą Państwu przy doborze części do samochodów, sprowadzając nawet nietypowe elementy w jak najkrótszym czasie.