Serwis i usługi

Serwis firmy MASA zapewnia wykonanie wszelkich napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych oraz napraw blacharsko-lakierniczych na najwyższym poziomie technicznym.

Serwis wyposażony jest w 3 podnośniki kolumnowe oraz diagnostyczny podnośnik najazdowy, analizatory spalin, nowoczesne przyrządy diagnostyczne Suzuki Tech 2 oraz tester SDT, najnowocześniejsze urządzenia do obsługi ogumienia, ścieżkę diagnostyczną a także urządzenie do obsługi układów klimatyzacji.

Nad sprawną i fachową obsługą naszych klientów, czuwa wyszkolona kadra pracowników PUH MASA. Nasz wysoko wykwalifikowany personel techniczny zajmie się z właściwą troską Państwa samochodami oraz będzie służył radą i pomocą w każdej sytuacji. Jeżeli zdarzy się wypadek (stłuczka) w wyniku którego nastąpi uszkodzenie samochodu, firma nasza przejmie od Państwa wszystkie związane z tym problemy, w takiej sytuacji kontakt telefoniczny pod numerem 0508 266 321.

Mamy podpisane umowy na naprawy bezgotówkowe z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi w tym także z PZU. Doskonale wyposażone stanowisko napraw nadwozi i komputerowe dobieranie lakieru powoduje, że samochód który otrzymasz po naprawie nie będzie niczym różnił się od tego sprzed kolizji. Na czas napraw blacharsko-lakierniczych oferujemy naszym Klientom samochód zastępczy.

W naszym sklepie części zamiennych oferujemy naszym Klientom pełny zakres części i akcesoriów do samochodów Suzuki.